zamknij i przejdź do strony głównej

 

 

ZBIERAMY NA ROZBUDOWĘ
REHABILITACJI W OŚRODKU
REHABILITACYJNO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZYM
W JUSZCZYNIE

Szanowni Rodzice, Przyjaciele, Sympatycy, Osoby odwiedzające naszą stronę internetową

Żeby niepełnosprawne dziecko otrzymało takie same szanse na rozwój jakie ma jego pełnosprawny kolega, potrzeba o wiele więcej nakładów finansowych i wysiłku organizacyjnego. Ten wysiłek dotyczy nie tylko terapeutów pracujących z dzieckiem, ale przede wszystkim całej rodziny, która pragnie je wychować, dając szczęśliwe i wspierające rozwój dzieciństwo.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zawoi działa od 2003 roku na terenie powiatu suskiego. Prowadzi wyłącznie działalność non-profit, a wszelkie pozyskane środki służą realizacji działań statutowych, mających na celu pomoc osobom niepełnosprawnym. Nasza działalność jest w głównej mierze uzależniona od pomocy ludzi dobrej woli, o wielkich i otwartych sercach. Dzięki okazanemu wsparciu jesteśmy w stanie zmieniać życie niepełnosprawnych i sprawiać, by „ich” świat stawał się bardziej przyjazny, a każdy nowy dzień nabierał barw. Celem Stowarzyszenia jest otoczenie opieką i umożliwienie rozwoju jak największej grupie niepełnosprawnych dzieci i dorosłych. Przekazane środki finansowe z różnych stron Polski utwierdzają nas w przekonaniu, że nie brakuje ludzi szczodrych i wrażliwych, którym nie jest obojętny los osób niepełnosprawnych. 

Zależy nam na stałym rozwoju naszych placówek, dlatego ciągle wzbogacamy naszą ofertę. Chcąc wprowadzić nowe metody rehabilitacyjne musimy zakupić nowy sprzęt oraz powiększyć powierzchnię  rehabilitacyjną. Niestety nie jesteśmy w stanie wykonać tych inwestycji z bieżących środków.  Dlatego ośmielamy się zwrócić do Państwa z prośbą o pomoc w pozyskaniu środków na ten ważny dla naszych dzieci i dla nas cel.  Będziemy Państwu wdzięczni za pamięć i wsparcie naszej inicjatywy, poprzez przekazanie wpłaty za pośrednictwem usługi Dot.pay.pl

Zostań Przyjacielem naszego Stowarzyszenia, wspierając naszą działalność dajesz szanse niepełnosprawnym dzieciom na lepszy rozwój i integracje ze społeczeństwem.
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl 
OŚRODEK REHABILITACYJNO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY
34-231 Juszczyn 542b
tel/fax 33/87715 10
e-mail: orew.juszczyn@psoni.org.pl
Konto Stowarzyszenia: Bank Spółdzielczy Jordanów O/Zawoja 07 8799 0001 0020 0200 0534 0001

ilość odwiedzin: 103334, dzisiaj: 29