STRONA GŁÓWNA
GALERIA
NASZE PRACE
POMAGAJĄ NAM
DOJAZD
KONTAKT
NAPISZ DO NAS

AKTUALNOŚCI

2019-03-13 11:11:37
Uroczysty ''Dzień Kobiet''

    W dniu 8 marca 2019 roku, obchodziliśmy w naszej placówce „Dzień Kobiet”. Atrakcje dla pań jak co roku przygotowywała ta męska część naszej społeczności pod batutą prowadzącego pracowni multimedialno-komputerowej, i pomysłodawcę tej, a nie innej oprawy celebrowania tego święta. Tego dnia przygotowano zespołowo: życzenia dla pań, zorganizowano uroczysty obiad, było również ciasto, napoje i inne dobrocie, które wespół z atmosferą tego dnia uświetniły całość imprezy. Wisienką na torcie tego wydarzenia okazała się pamięć o „Dniu mężczyzny” i złożenie z tej okazji życzeń  i obdarowanie upominkiem przez panie wszystkich mężczyzn naszego Wtz-u.

2019-02-18 11:43:43
Walentynki

      14 lutego 2019 roku świętowaliśmy tradycyjne walentynki. Jest to dzień w którym przekazujemy życzenia i upominki osobom, które darzymy sympatią i uczuciem. Organizatorkami imprezy były terapeutki WTZ: Agnieszka Zawada, Monika Stec i Magdalena Kaczmarczyk. Przygotowały one spectrum zabaw, które w szczególny sposób ukazały i wyeksponowały wyjątkowość tego święta Już od rana panował podniosły nastrój, można było zaobserwować zwiększoną ilość czerwonych serduszek oraz wyjątkowe dekorację. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem kierownictwa, wszystkich terapeutów i uczestników. Walentynki przyniosły społeczności WTZ- owskiej wiele radości i pozytywnych wibracji.

2019-01-22 18:46:55
Tradycyjny opłatek Rodziny PSONI koło w Zawoi - Budzów 2019 rok

     Dnia 10 stycznia 2019 roku odbyło się spotkanie opłatkowe Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Zawoi. Wydarzenie to, jak co roku miało miejsce w restauracji ''Magnolia'' w Budzowie. Swoją obecnością i świątecznymi życzeniami zaszczycili nas znamienici przedstawiciele kierownictwa OREW Juszczyn, Tarnawa Górna i WTZ Juszczyn; władz: senatu, powiatu,  gmin, jednostek samorządu terytorialnego, parafii, sponsorzy i przyjaciele naszej społeczności. Dopisali również rodzice i opiekunowie naszych wspaniałych podopiecznych. Umownego entrée uroczystości dokonała swoim płomiennym przemówieniem prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Zawoi pani Małgorzata Sitarz. Społeczność Warsztatów terapii Zajęciowej wystawiła ''Jasełka''. Spektakl został przygotowany przez grupę teatralną pod przewodnictwem  prowadzącej pracownię malarsko - artystyczną, przy współudziale szefowej pracowni edukacji technicznej. Przedstawienie, jak i całość imprezy dostarczyły gościom mnóstwo wzruszających przeżyć, pozytywnych uniesień i prolongowało w naszych sercach magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.

2019-01-02 13:33:22
Charytatywny Mikołajkowy Turniej Piłkarski w Makowie Podhalańskim

     W niedzielę 16 grudnia dzięki pani Iwonie Staśkiewicz Warsztaty Terapii Zajęciowej miały możliwość uczestniczenia w Charytatywnym Mikołajkowym Turnieju Piłkarskim w Makowie Podhalańskim. Dziękujemy pani Iwonie Staśkiewicz za zaproszenie, a nade wszystko dziękujemy za niestrudzoną gotowość pomagania innym, jak również za optymizm, którym zaraża ona ludzi wokół siebie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie finansowe dla naszej placówki!

2018-12-19 13:37:56
Wigilia w Warsztatach Terapii Zajęciowej

      W dniu 19.12.2018 roku odbyła się wigilia w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Juszczynie. Tradycyjny opłatek rozpoczął się o godzinie 11.00. Uroczystość rozpoczęła się wystawieniem „Jasełek”. Spektakl został przygotowany przez prowadzącą pracownie malarsko-artystyczną we współpracy z prowadzącą pracownię edukacji technicznej. Swój udział miały również terapeutki prowadzące pracownię krawiecką i poznawczo - edukacyjną. W cudowne role wcielili się nasi wspaniali uczestnicy. Znamiennym jest, że z inicjatywy prowadzącej grupę teatralną tegoroczną wigilię uświetnił występ pani Katarzyny Miśkowiec uczestniczki programu rozrywkowego „The Voice of Poland”. Następnie przyszła kolej na przemowę kierownika WTZ pana Marcina Pęczka. Następnie czytano Pismo Święte, łamano się opłatkiem i śpiewano kolędy. Na wigilijnym stole nie zabrakło również smakowitych tradycyjnych potraw, przygotowanych przez prowadzącą pracownię kulinarną i gospodarstwa domowego z jej podopiecznymi, spięły one w całość to podniosłe wydarzenie. W przygotowanie tego podniosłego wydarzenia brali udział wszyscy terapeuci i uczestnicy.

     Kierownictwo Warsztatów Zajęciowych z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2019 składa Państwu najserdeczniejsze życzenia: zdrowia pogody ducha i jak najczęstszych szczęśliwych chwil. Niech się wiedzie!

''Podarujmy tym, których kochamy skrzydła, by mogli latać, korzenie, aby wracali i powody, aby zostali''

 

>> zobacz archiwum    

 

Warsztaty Terapii Zajęciowej
34-231 Juszczyn 542b
Konto Stowarzyszenia: Bank Spółdzielczy Jordanów O/Zawoja 07 8799 0001 0020 0200 0534 0001