STRONA GŁÓWNA
GALERIA
NASZE PRACE
POMAGAJĄ NAM
DOJAZD
KONTAKT
NAPISZ DO NAS

AKTUALNOŚCI

2019-05-13 11:33:13
Turniej „Bocci” w Barcicach

       Dnia 11 maja 2019 roku uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej uczestniczyli w IX Powiatowym Turnieju Bocci Osób Niepełnosprawnych. Turniej zgromadził na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Barcicach 90  uczestników z kilkunastu organizacji, które zrzeszają i pomagają osobom niepełnosprawnym z całego powiatu nowosądeckiego i nie tylko. Trzydzieści zespołów walczyło o puchar burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka. Gościnne progi Zespołu Szkół w Barcicach po raz siódmy stały się areną niezwykłych zmagań niepełnosprawnych sportowców. Uroczystego otwarcia dokonał burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek oraz Zofia Wcisło - Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo”. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Siołkowej, Stróż, Gostwicy, Czarnego Potoka, „Nadzieja” Nowy Sącz, „Mada” Nowy Sącz. Środowiskowych Domów Samopomocy z Krynicy-Zdrój, Nowego Sącza, Starego Sącza, Powiatowego Ośrodka Wsparcia z Muszyny, Stowarzyszeń na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Dom” w Piwnicznej-Zdrój, „Gniazdo” ze Starego Sącza, „Zintegrowani - Niepokonani” z Suchej Beskidzkiej oraz nasze Dobermany z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Juszczynie.

2019-04-17 15:52:03
Uroczyste śniadanie wielkanocne

    W dniu 17 kwietnia 2019 roku, w naszej placówce odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Zgromadziło ono jak co roku kierownictwo, pracowników, uczestników i gości zaproszonych na tę uroczystość. Śniadanie rozpoczęło się od złożenia wszystkim zebranym życzeń przez kierownika placówki pana Marcina Pęczka. Po oficjalnej części spotkania, wszyscy ze smakiem degustowali i spożywali potrawy specjalnie przygotowane na tę okazję przez grupę pracowni gospodarstwa domowego. Wśród nich nie mogło zabraknąć tych tradycyjnych właśnie - białej kiełbasy, białego barszczu, jak również wielkanocnych jaj, sałatek i wielu innych. W organizację powyższego wydarzenia zaangażowani byli wszyscy terapeuci i podopieczni.

Kierownictwo i Kadra Warsztatów Terapii Zajęciowej składają Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych, a nade wszystko zdrowia i szczerej rodzinnej atmosfery na ten świąteczny czas.

2019-04-16 20:51:18
Wielkanocne kiermasze

    W dniu 14.04.2019 roku odbyły się kiermasze świąteczne przy parafiach rzymskokatolickich:  pw. Św. Klemensa w Zawoi Centrum, pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Skawicy i pw. Matki Bożej Opiekunki i Królowej Rodzin w Makowie Podhalańskim. Osoby przychodzące na msze święte we wspomnianych parafiach mogły zaopatrzyć się w piękne wykonane ozdoby świąteczne i różnorakie prace o tematyce okołowielkanocnej. W trud ich wykonania zaangażowano wiele serca oraz pracy podopiecznych i terapeutów. Ponadto tego dnia realizowaliśmy akcję ''Kilometry Dobra'', którą Warsztaty Terapii Zajęciowej realizują w miesiącu kwietniu biorąc udział w wielu ciekawych realizowanych przez siebie inicjatywach.

    Kierownictwo Warsztatów Terapii Zajęciowej składa serdeczne podziękowania darczyńcom, a nade wszystko cudownym proboszczom, parafianom w/w parafii i wszystkim ludziom dobrej woli z miast, gmin naszego wspaniałego powiatu.

2019-04-11 11:56:36
Kiermasze Wielkanocne

    Kierownictwo Warsztatów Terapii Zajęciowej informuje Państwa, że  w dniu 14 kwietnia bieżącego roku odbędą się kiermasze wielkanocne. Zapraszamy Państwa wraz z uczestnikami do nabycia naszych prac. Kiermasze odbędą się 14.04.2019 roku: Przy parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Skawicy 7.30-12.00. Przy parafii, pw. Św. Klemensa Papieża Męczennika w Zawoi 7.30-12.00. Przy Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki i Królowej Rodzin w Makowie Podhalańskim 6.30-14.00. Ponadto w Makowie Podhalańskim w ramach kiermaszu będzie realizowana ogólnopolska akcja, pt. ''Kilometry Dobra''. Akcja polega na pozyskiwaniu środków na rozbudowę rehabilitacji w OREW Juszczyn, oraz remont w OREW Tarnawa Górna. Warsztaty Terapii Zajęciowej pilotują akcję w miesiącu kwietniu. Zapraszamy Państwa do szczodrego wsparcia naszych akcji!

2019-04-11 11:53:30
Mecz ''Naroże Juszczyn-LKS Orzeł Wieprz

     Kierownictwo Warsztatów Zajęciowych w Juszczynie informuje, że dnia 13.04.2019 tj. (w sobotę) o godzinie 16.00 odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Naroże Juszczyn - LKS Orzeł Wieprz na stadionie Juszczyn Naroże w Juszczynie. Mecz ten odbędzie się w ramach realizowanej akcji pt. ''Kilometry Dobra''. Oprócz wyśmienitej atmosfery sportowej będzie można nabyć pyszne kiełbaski z grilla i napoje. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na akcję ''Kilometry Dobra'', w której nasza placówka uczestniczy w miesiącu kwietniu. 

   Serdecznie Państwa zapraszamy do uczestniczenia w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

 

>> zobacz archiwum    

 

Warsztaty Terapii Zajęciowej
34-231 Juszczyn 542b
Konto Stowarzyszenia: Bank Spółdzielczy Jordanów O/Zawoja 07 8799 0001 0020 0200 0534 0001